Gamybos plotas – 1.500 m². Kasmet mūsų įmonė daro investicija į naujus įrenginius ir technologijas. Daug dėmesio skiriame gamybos procesų optimizavimui ir gaminių kokybei. Nuolat ieškome ir bandome naujausius LED apšvietimo sprendimus, eksperimentuojame su naujomis medžiagomis, tobuliname paviršių dažymo procesus. Todėl esame įsitikinę, jog savo klientams siūlome pažangiausius sprendimus.

Gamyboje naudojama įranga ir technologijos

Frezavimo įranga

Aliuminio ir aliuminio kompozito plokščių, organinio stiklo ar net medžio apdirbimui naudojami frezavimo įrengimai.

Skardos lankstymo įranga

Tūrinių raidžių gamybai naudojame aliuminio juostų lankstymo įranga. Pagal projektuotojų paruoštus brėžinius šiuo įrengimu yra išlankstomi turinių raidžių šonai. Vėliau jie privirinami prie kitų raidžių korpusų elementų.

Segmentinis skardos lankstymo įrenginys skirtas įvairių reklamos apdailos elementų lankstymui. Juo taip pat yra gaminami lankstiniai nešviečiančios reklamos iškaboms

Kita pagalbinė įranga

Kadangi reklamos gamyba dažnai susijusi su metalo apdorojimu, tai jų gamyboje naudojama ir įvairi pagalbinė įranga, tokia kaip gręžimo, profilių lankstymo staklės.

Lazeris

Įvairių paviršių graviravimui ir tam tikrų medžiagų pjaustymui naudojamas lazeris. Jo darbinio stalo matmenys – 160 cm x 100 cm.

Suvirinimas

Šiame ceche yra virinami reklamos gaminių korpusai ir konstrukcijos. Tai gali būti turiniu raidžių, šviesdežių, reklamos pilonų korpusai, reklamos pilonų ar šviesdėžių konstrukcijos, rėmai reklamos skydams.

Skaitmeninė spauda

Skaitmeninės spaudos gamybai naudojamos 2-jų tipų japonų gamybos spaudos mašinos:

– Mutoh Osprey 130 solventinis spausdintuvas. Spaudos plotis – 3,2 m
– Mimaki CJV30-160 spausdintuvas su ploteriavimo funkcija. Spaudos plotis – 1,6 m

Laminavimas

Siekiant, jog spaudos gaminiai ilgiau tarnautų ir būtų apsaugoti nuo atmosferos poveikio bei fizinių pažeidimų, jie yra papildomai laminuojami.

Ploteriavimas

Teksto ar reklamoje naudojamų simbolių išpjaustymui naudojame Summa ploterius.

Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas – tai paviršių apdailos technologija. Specialios įrangos pagalba įelektrinti dažų milteliai yra skleidžiami ant dažomo paviršiaus, kuriam suteikiamas priešingas krūvis, nei milteliniams dažams. Tuomet gaminys talpinamas į kaitinimo krosnį, kurioje aukštos temperatūros veikiami dažai išsilydo, padengia paviršių vientisu sluoksniu ir sukietėja.

Kaitinimo kameros matmenys – 1,75 m (aukštis) x 1,2 m (plotis) x 3,8 m (ilgis).

Miltelinio dažymo privalumai:

– milteliniais dažais padengtas paviršius tampa itin atsparus smūgiams,
– dažai išlaiko savo elastingumą net įvykus paviršiaus deformacijoms,
– dažai atsparūs trinčiai,
– dažai atsparūs UV ar kitokiam atmosferos poveikiui.

Naudojant šią technologiją galima dažyti aliuminį, plieno konstrukcijas, ketaus gaminius ir kitus metalinius paviršius. Spalvos parenkamos pagal RAL paletę.