Savo veiklą įmonė pradėjo 2008 metų pradžioje. Tuomet ir buvo pradėta burti reklamos profesionalų komanda, mokanti pasirūpinti klientų poreikiais, susijusiais su reklamos projektavimu, gamyba, montavimu, bei priežiūra.

Reklamos gamybos padalinys įsikūręs Kauno rajone, tačiau operatyvų klientų aptarnavimą užtikrina darbuotojų komandos Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, bei Šiauliuose. Šią įmonės struktūrą sąlygoja ir aptarnaujami klientai – prekybos, paslaugų, viešbučių ar restoranų tinklai.

2015 metais įmonė nusprendė plėtoti eksportą ir šiandien mūsų įmonės gaminiai jau yra sumontuoti Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Danijoje, Airijoje, Anglijoje, Farerų salose.

Plėtodama veiklą įmonė naudojasi ir kruopščiai atrinktų partnerių / tiekėjų paslaugomis. Įmonės veikla apdrausta civiliniu draudimu. Visa tai yra sąlygota įmonės siekio kaip galima geriau rūpintis savo klientais.

Siekdama efektyviai valdyti veiklas, didinti darbo našumą, nuolat gerinti paslaugų ir gaminių kokybę, gerinti personalo darbo sąlygas įmonė įdiegė  ISO 9001 kokybės vadybos ir OHSAS 18001 darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemas.

Mumis pasitiki: UAB „Tele2“, UAB „ Maxima LT“, AB Lietuvos paštas“, AB „ Lietuvos draudimas“, UAB „Palink“, UAB „Akropolis“, knygynų tinklas „Pegasas“, UAB „Biovela“, UAB „BTA draudimas“, UAB „Žemaitijos pienas“, UAB „Vičiūnai ir ko“, UAB „Ermitažas“, UAB „Deichmann avalynė“, UAB „Fudo“, UAB „Anexo“ ir kt. Kiekvienais metais sulaukiame vis daugiau užsakymų iš Latvijos bei Estijos klientų.

gazele2016_

EKSPORTO RINKOS

MŪSŲ KLIENTŲ ŠALYS EUROPOJE